Profil společnosti

Společnost Ivánek & Partners Consulting, a.s. byla založena v roce 2002. Mezi hlavní činnosti společnosti patří poskytování služeb v oblasti vedení účetní agendy, ekonomického a daňového poradenství.

Společnost navazuje na dlouhodobé zkušenosti s vedením účetnictví a daňového poradenství firmy „Kancelář daňového poradce – Ing. Lumír Ivánek“.

Naše společnost poskytuje tyto služby jak pro podnikatelský tak i neziskový sektor, a také pro společnosti v konkursu a v likvidaci.

Nutnou podmínkou kvalitní práce v oblasti ekonomiky, účetnictví a daňového poradenství je neustálé vzdělávání se v oboru, neboť tyto naše činnosti podléhají neustálým legislativním změnám. Naším cílem je maximální spokojenost klientů s precizně provedenými službami.

Na veškeré poskytované služby je smluvně dána právní záruka, která vychází z pojistné smlouvy uzavřené naší společnosti na vykonávané činnosti. Aby naše služby klientům byly komplexní, spolupracujeme s advokátní kanceláři Hajduk a partneři, která zajišťuje pro naše klienty kompletní právní servis.

Napsat komentář